• Xaveriova 2, 150 00 Praha 5
  • Česká republika
MENU

4. ročník Santoška CUP - 2017

Dne 10. června 2016 se uskutečnil již 4. ročník turnaje v malé kopané Santoška cup. Jednodenní turnaj pro 8 týmů uspořádala DTJ Santoška za finanční podpory Městské části Praha 5.

Od začátku turnaje byla zřetelná vysoká sportovní úroveň. Každý tým bojoval jak o v pořadí čtvrtý zápis na putovní pohár DTJ Santoška, tak i o velmi atraktivní ceny, jejíchž součástí byla i sportovní výbava jako např. oficiální fotbalový míč letošního finále Ligy mistrů nebo rozlišovací fotbalové dresy.

Na 1. místě se umístil tým Ještěrky, na 2. místě Mladý FC Praha a na 3. místě Fraktury z Podskalské Zároveň byla vyhlášená kategorie nejlepší střelec, ve které získal ocenění Alexander Matikie a kategorie nejlepší brankář, kterým byl na turnaji Václav Heřmánek.

DTJ Santoška uspořádáním turnaje přispěla k podpoře aktivit u rekreačních sportovců, včetně vytvoření možnosti prezentace týmů a zhodnocení jejich sportovního úsilí na neprofesionální úrovni a pokračování v obnovené tradici konání turnaje v malé kopané v Městské části Praha 5.